Choď na obsah Choď na menu
 


Zapojte sa

Chcete sa stať dobrovolníkom?

Ak máte záujem pomôcť kontaktujte nás: 0902 602 331 alebo slobodazvierat@gmail.com.

Kto je ČLEN? Každý jednotlivec, ktorý sa aktívne zapájať do činnosti regionálneho centra.

Členovia sa pravidelne stretávajú, majú svoje práva aj povinnosti. Spoločne plánujú rozvrh akcií a činností organizácie pre aktuálny rok. Tvoria program činností. Delia si navzájom úlohy, spolupracujú navzájom, tvoria obsah kampaní, infostánkov, akcií. Aktívne sa zúčastňujú grantových výziev, tvoria nové výchovno – výučbové, poznávacie programy pre  širokú verejnosť, prezentujú organizáciu v médiách, komunikujú s verejnosťou, so sponzormi. Zúčastňujú sa kampaní, akcií, infostánkov ako ich garanti. Aktívne sa podieľajú na chode organizácie. Podliehajú priamo predsedovi organizácie, ale sú jeho rovocennými partnermi. Majú hlasovacie právo.

Kto je DOBROVOĽNÍK? Každý jednotlivec, ktorý sa zapája do činnosti regionálneho centra.

Dobrovoľníci sa nestretávajú pravidelne, sú prizvaní na pomoc pri príprave kampaní – nevymýšľajú ani netvoria ich obsah, zúčastňujú sa na infostánkoch, akciách pre verejnosť. O témach sú dopredu informovaní, ale netvoria aktívne ich obsah. Podliehajú pokynom členov. Nemajú hlasovacie právo. Fungujú ako pomocníci pre akcie, na stánkoch, rozširovanie pokladničiek, plagátov, robia výlep, robia nástenky vo svojom meste, škole, zbierajú príspevky, pomáhajú v kancelárií, maľujú transparenty, robia prieskumy (napr. týrania), pomáhajú pri záchranných akciách …

Kto je AKTIVISTA? Každý jednotlivec, ktorý sa zapája do činnosti regionálneho centra na jeho výzvu.

Aktivisti sú volaní na veľké akcie, protestné státia, demonštrácie, ale aj na výlep a rozdávanie infomateriálov. Nepripravujú aktivity, kampane, infostánky. Nepomáhajú pravidelne. Sú potrební hlavne v letnom období.


 
 

 


Posledné fotografieArchív

Kalendár
<< september / 2019 >>


Štatistiky

Online: 1
Celkom: 18192
Mesiac: 555
Deň: 7